След митинга в Пловдив Бойко Борисов поигра в турнира за Купата на България

42313
Снимки: БГНЕС

След като днес в Пловдив ГЕРБ проведе митинг срещу правителството, лидерът на партията Бойко Борисов се появи в игра през втората част и помогна на "Витоша Бистрица" да победи "Локомотив Пловдив" с 1:0 в мача реванш между двата тима от осминафиналите на турнира за Купата на България.

Независимо от днешната победа, бистришките "тигри" се сбогуваха с турнира, след като паднаха в първия мач с 0:5, отново на "Лаута", предаде БГНЕС.

В 13-ата минута Садула отне от центъра, премина двама бранители и от границата на наказателното поле стреля с левия крак, нацелвайки левия страничен стълб на вратата на Акалски. Топката обаче влезе във вратата и Витоша поведе с 1:0. В 43-ата минута пък Божов изпусна дузпа, а Бойко Борисов влезе в игра в 64-ата минута, сменяйки Иван Георгиев.

Локо Пд без проблеми срещу Витоша Бистрица

Домакините от "Локомотив Пловдив" не срещнаха сериозен отпор и победиха изразително "бистришките тигри" с 5:0. Експремиерът Бойко Борис...

В крайна сметка "Локомотив Пловдив" се присъедини към "Локо София" в четвъртфиналите на турнира.