"Левски" остава лидер в "А" група

5337

"Левски" запази лидерската си позиция в "А" група, след като победи с 2:0 като гост "Монтана".

Попаденията реализираха Роман Прохазка от дузпа и Божидар Краев, като през целия мач "сините" доминираха и показаха стабилна игра.

"Левски" следи играч на Ботев (Пд)

"Левски" следи ситуацията около капитана на "Ботев" (Пд) Йордан Христов. Той беше отстранен от първия тим на "канарчетата" заедно с дру...

В последните минути на първото полувреме Герги Пашов извърши нарушение срещу Краев в наказателното поле и реферът отсъди дузпа. Тя беше реализирана от Прохазка. В 28-та минута пък Краев изпусна невероятен шанс, след като беше изведен сам срещу вратаря на Монтана.

в 71-та минута все пак Краев отбеляза втория гол, след подаване на Диаби.

Така и след този кръг "Левски" ще остане начело в класирането, след като "Литекс" завърши наравно с "Пирин" и остана на 4 точки зад "сините".

"Лудогорец" също изостават с 4 точки, но и имат мач по-малко. Днес от 17:30 ще се изправят срещу Локомотив в Пловдив.

Промяна в собствеността на Локомотив (Пд)

Всички акции на Локомотив (Пд) ще бъдат прехвърлени на Христо Крушарски. Феновете на черно-белите гласуваха пълно доверие на Христо К...