Бербатов може да пропусне следващия мач на ПАОК

4001

Димитър Бербатов ще премине спешни медицински прегледи днес, обявиха гръцките медии. Българският нападател е получил контузия при равенството 3:3 в солунското дерби с Ираклис, в което вкара гол и пропусна дузпа.

Бербатов напусна стадион "Кафтанзоглио" накуцвайки, но според информациите българинът е получил травма още през първото полувреме.

Първи критики за Бербатов в Гърция

Българският нападател на ПАОК Димитър Бербатов отнесе първи критики в Гърция. Според медиите в южната ни съседка Бербатов е бил уморен ...

Резултатът ще покаже дали треньорът на „черно-белите“ Игор Тудор ще може да използва Бербатов в предстоящия в четвъртък домакински мач срещу Краснодар от груповата фаза на Лига Европа.  В неделя пък  ПАОК приема Панатинайкос.