Вижте новите вицове в "червения" фолклор

14139

Поредната победа на ЦСКА във вечното дерби през този сезон, сега с 3:1, роди нови вицове за Левски. "Армейските" фенове не спират да се шегуват с вечния съперник, който загуби за четвърти път през сезона и вкара първи гол на "червените" след 562 минути суша в големия сблъсък на България.

Един от анекдотите, придобили най-голяма популярност във фенските среди гласи:

Младенов на среща с Томов за Косоко

Заради реалната възможност през лятото тимът да играе в Европа, президентът на ЦСКА Александър Томов ще проведе среща с треньора Стойчо...

"Тройчо наредил на цесекарите да пуснат един гол! Защото с капо не се излиза".

За прословутия гол на Ради Цонев във вратата на ЦСКА върви и друг лаф.

"След мача босът на Левски Тодор Батков звъннал на треньора и попитал: " Елине, имаме ли гол?" А отговорът на Топчо бил: "Имаме, шефе-двама голи, а Макриев даже го шамарят".

Агитката на ЦСКА не пропуска да жегне и самия Батков, който не спира да се черви от срам през този сезон.

Стилиян Петров също поздрави ЦСКА за успеха над Левски

Стилиян Петров се включи в лудия “червен” купон по случай четвъртата победа на ЦСКА над Левски (3:1) през сезона, пише "Тру...

"Батков уволнил секретарката си, защото му направила кафе 3 в 1", гласи анекдотът за боса на "сините".