"Националната радост" Лудогорец започна пролетта с фалстарт

30614

В мач от XX-ия кръг на "А" група отборът на Литекс сюрпризира много неприятно шампионите от "Лудогорец" и победи в Ловеч с 1:0. Единственото попадение падна пет минути преди края и беше дело на Асприля, който вкара сам срещу вратаря на шампионите Владислав Стоянов.

Звездата на гостите Козмин Моци даде тон за провала на разградчани, след като си изкара червен картон още през първото полувреме. Двадесетина минути преди края на мача и Литекс остана с човек по-малко - изгонен беше Малинов.

"Левски" почна с голям разгром, изпусна да вкара 10 гола

Отборът на "Левски" стигна до стряскаща победа в първия си двубой след зимната пауза в "А" група, след като стигна до категоричното 8:0...

Издънката на Лудогорец дава шанс на ЦСКА да увеличи преднината си на върха, ако не загуби срещу Локомотив София. При победа "армейците" ще имат шест точки преднина пред клуба на Кирил Домусчиев.

Всички подробности за мача научете в Sportline.bg.