Лудогорец устиска 1:1 срещу Дюделанж в Люксембург

20664

Лудогорец устиска 1:1 в Люксембург срещу Дюделанж в реванша от втория квалификационен кръг на Шампионската лига. В първата среща "орлите" стигнаха до успокояващото домакинско 4:0 и с общ резултат 5:1 продължават участието си в надпреварата. В третия кръг се изправят срещу белградския Партизан.

Гола за разградчани вкара Роман Безяк в началото на втората част, а десет минути преди края на срещата Тюрпел изравни. За равенството повече трябва да съжаляват домакините, които имаха още три отлични положения за гол, последното от които беше в даденото от рефера продължение на мача, но Шулц не успя да вкара след удар с глава от 3-4 метра.

В тази среща наставникът на българския шампион Стойчо Стоев даде почивка на някои от основните си футболисти като Светослав Дяков, Жуниор Кайсара и Дани Абало, които воъбще не се появиха в игра.