Ялов Левски не можа да вкара на последния в А група

3674

Отборът на Левски за втори пореден мач не успя да вкара гол в А група. След като паднаха с 0:1 от Локомотив Пловдив на Лаута, сега сините се провалиха в домакинството си на Пирин - 0:0.

Всъщност Левски трябва да се радва на точката, след като в 85-тата минута последният в елитната ни дивизия получи право да изпълни дузпа. Маркиньос обаче не можа да се справи и Боян Йоргачевич отрази удара му.

Нова класическа победа за ЦСКА в третия ешелон

Отборът на ЦСКА продължава победната си серия в Югозападната В група, след като отново спечели без да допусне гол – този път като...

Като цяло срещата премина при ниско темпо, а Левски нямаше идея какво да прави в атака. Най-чистото положение за сините беше в средата на второто полувреме, когато Прохазка беше отказан от вратаря на благоевградчани Костов. Божидар Краев също имаше шанс, но и неговият шут беше спасен.

След равенството Левски вече е на пето място, с 9 точки, на 5 зад лидера Лудогорец, а Пирин записа първата си точка като гост и остава последен, на десето място.

Колко още изтърваха Пирин освен дузпата - научете в Sportline.bg.

Снимка: Архив

Баждеков: Левски върви по-добре от очакваното във финансов план

От началото на сезона преизпълнихме сериозно това, което беше заложено по план. Разходите ни също бяха доста сериозни, платихме си всич...