Историческо! Лудогорец донесе първи български успех в групите на Шампионската лига

24971

Лудогорец стана първият български отбор, спечелил точки и победа в групите на Шампионската лига. Това стана след домакинско 1:0 срещу Базел. Драмата беше пълна, след като в 90-ата минута единственият гол вкара Йордан Минев, с удар в долния десен ъгъл по земя извън наказателното поле. От 19-ата минута Лудогорец бе с човек повече на терена. След този мач тимът е на второто място в група B с 3 точки, а след две седмици ще гостува на Базел в Швейцария.

ПЪЛЕН РЕПОРТАЖ ОТ МАЧА ЧЕТИ ТУК!

ГАЛЕРИЯ СЪС СНИМКИ ОТ МАЧА НА "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" ВИЖ ТУК!

Пак мафиотско съдийство в ШЛ - на мача Шалке - Спортинг, Байерн унищожи Рома със 7:1

Скандално съдийство беляза мачовете от група G на Шампионската лига. Челси получи гол от засада и измислена дузпа срещу Марибор, а още ...

ГЕРОЯТ ЗА ЛУДОГОРЕЦ: КАТО НЯМА К'ВО ДА Я ПРАВЯ, БИЯ И ТЯ ВЛИЗА