Черно море подчини Лудогорец за Суперкупата

4500
Снимка: официален сай на Черно море

Носителят на Купата на България Черно море спечели и Суперкупата на България, след като "моряците" стигнаха до минимален и изненадващ успех с 1:0 над Лудогорец в спор за първия трофей през настоящия сезон.

Варненци отбелязаха златния за тях гол в 15-тата минута след превъзходна акция, завършила с топовен удар от воле на Бурабия.

Мачът за Суперкупата ще се играе пред почти празен стадион

Мачът  за Суперкупата на България между Лудогорец и "Черно море" ще се изиграе през срамно малко зрители на стадион "Лазур" в Бург...

Същевременно тимът на Кирил Домусчиев отново не демонстрира доминиращия футбол, с който се утвърди в България през последните три години, а и направи много добри резултати в Европа. Все пак в последните 15 минути новото попълнение на разградчани Кафу и Лукоки загатнаха, че могат да помогнат на шампионите да излязат от игровата криза.

Загубата за Лудогорец дойде и след като шампионите вече победиха в официален мач Черно море - с 3:2 във Варна в шампионата.

Какво се случи в двубоя - научете подробностите в Sportline.bg.

Снимка: Архив

Берое грабна Суперкупата на България след дузпи

1:1 – тези цифри се оказаха фундаментални в мача за Суперкупата на България, с който се открива новия футболен сезон в страната. ...