ЦСКА успя да вземе победа в последния си мач

12660

Всяка черна серия си има край - доживя краят на своята и ЦСКА. Цели 12 мача червените нямаха победа в "А" група, но днес червените спечелиха с 3:1 над Литекс.

Успехът беше само за самочувствие на „червените", които са без лиценз за Европа, а е и много спорно дали ще получат такъв и за вътрешото първенство. За Литекс обаче победата беше важна - с нея ловчанлии щяха да вземат второто място, но те не успяха в преследването на целта си.

Черно море подхлъзна Левски и грабна Купата на България

Абсолютно срещу всички обективни обстоятелства с оглед развитието на финала за Купата на България, отборът на Черно море грабна трофея ...

Тончи Кукоч откри в 34-ана минута. Хърватинът се разписа с хубав удар с външен флац по диагонала. Само две минути след почивката ЦСКА вкара втори гол. Иван Маркович пусна топката под плонжа на съперниковия вратар за 2:0.

Таранът на Литекс Маарс намали в 75-ата минута, след самостоятелна акция. Минута по-късно Галчев отново прави преднината на ЦСКА два гола, след като довкара избитата от вратаря топка.