ЦСКА победи Септември с гол в последната минута

4158

Септември (София) и ЦСКА завършиха 0:1 в днешния мач от третия квалификационен кръг за купата на България. Попадението реализира Преслав Йорданов в последната 95-та минута.

Така ЦСКА се класира за следващия етап от Купата на България.

В 5-ата минута Чорбаджийски отправи силен удар, вратарят на Септември спаси, но топката тупна зад голлинията. Реферът Вихрен Манев обаче реши, че няма гол за "червените". Две минути по-късно Преслав Йорданов пропусна сам срещу вратаря.

В 30-та минута пък Септември отвърна и създаде добра ситуация за гол. Георги Русев бе изведен отляво в наказателното поле, но ударът му не намери очертанията на вратата.

Феновете на ЦСКА се заканиха на подпалвачи, посегнали на колата на Спас Джевизов

Инцидент с автомобилите на двете най-важни лица за детско-юношеската школа на ЦСКА предизвика феновете на отбора да излязат с остра офи...

Втората част започна с атака на ЦСКА. В последната минута от редовното време пък Хазуров за втори път бе на крачка от гола, но и този път не успя да отбележи. Таранът отправи изстрел със задно ножица, но Петров изби в корнер.

В даденото продължение топката удари в ръката Динчев, но съдията не отсъди дузпа в полза на Септемрви. Секунди по-късно Преслав Йорданов отбеляза победното попадение за "червените".