ЦСКА копира Лудогорец и също тръгна с фалстарт

27019

Локомотив София поднесе нова изненада в 20-ия кръг на "А" група, след като победи ЦСКА с 2:0 в изключително изнервено дерби на трагичния терен на стадиона в квартал "Надежда", предаде БГНЕС.

"Армейците" завършиха двубоя с 9 души, след като двама техни играчи бяха изгонени. В 41-та минута Луис Соарес получи директен червен картон, след като удари без топка Йордан Тодоров, а 10 минути преди края резервата Апостол Попов получи втори жълт картон и също напусна игра. Домакините също не завършиха в пълен състав, след като Марко Ранджелович получи контузия при три извършени смени.

"Железничарите" се възползваха от численото си преимущество и стигнаха до успеха с два гола през втората част. В 55-та минута новото попълнение на тима Емил Гъргоров центрира перфектно към Преслав Йорданов, който с глава откри резултата. В 83-та минута Владислав Романов реши изхода на срещата, разписвайки се от няколко метра след добавка.

По този начин ЦСКА пропусна възможността да поведе с 6 точки на върха на класирането, след вчерашното поражение на Лудогорец в Ловеч от Литекс, докато Локомотив София вече има 35 точки и си върна 3-то място в подреждането.

Всички подробности за мача научете в Sportline.bg.

Европейско отношение от Лудогорец? Преценете сами!

Днес Лудогорец записа загуба от Литекс с 0:1 в Ловеч, което засили слуховете за уволнението на старши-треньора на шампионите Георги Дер...